„Bo ja lubię BŁYSZCZEĆ”. Weź udział w wyjątkowym konkursie

erawaMagazyn
komentarzy

Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Rawie Mazowieckiej serdecznie zapraszają do udziału w konkursie literackim „Bo ja lubię BŁYSZCZEĆ”.

Konkurs adresowany jest do przedszkolaków i uczniów klas 0-III szkół podstawowych. Ma na celu promowanie noszenia elementów odblaskowych, które mają znaczący wpływ na poprawę widoczności na drodze.

Konkurs polega na ułożeniu wierszyka zachęcającego do używania odblasków. Może mieć on formę rymowanki lub wiersza białego. Forma dowolna, ważne, aby wpisywał się w temat przewodni słownej zabawy. Ważne: autorzy oceniani będą indywidualnie – jedna osoba może zgłosić jeden wierszyk.

Na prace czekamy do 31 marca 2021 r.

Można je dostarczyć:

– drogą mailową pisząc na adres: http://[email protected]

– wysyłając przez wiadomość prywatną profilu bibliotecznego MBP Rawa Mazowiecka Oddział dla dzieci

– osobiście do siedziby MBP Oddział dla Dzieci mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego 9 w Rawie Mazowieckiej.

Autorzy najciekawszych, zdaniem powołanej przez organizatorów komisji, wierszyków – zostaną nagrodzeni. Autorzy najlepszych prac zostaną także zaproszeni do udziału w nagraniu (filmik) promującym noszenie elementów odblaskowych.

Uwaga – udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku uczestnika na potrzeby promocyjne konkursu.

Głównym celem konkursu jest promowanie używania elementów odblaskowych jako stałego elementu ubioru czy bagażu (torebki, plecaka itp.). Udział w konkursie to ciekawa forma edukacji z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kształtowania prawidłowych postaw i zachowania dzieci na drodze.

Serwis eRawa.pl objął akcję patronatem medialnym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz