Brak śniegu nie popsuł dobrej zabawy. W Rawie Mazowieckiej odbyły się kolejne miejskie mikołajki

erawaMagazyn
komentarzy

Rawskie Mikołajki jak zawsze przepełnione atrakcjami. Rawianie nie zawiedli organizatorów i licznie odwiedzili Miejski Dom Kultury. 

Od siedmiu lat, tuż przed 6 grudnia, w Rawie Mazowieckiej wprowadza się świąteczny klimat. Wszystko to za sprawą licznych atrakcji towarzyszących cyklicznej imprezie „Mikołaj sunie saniami Rawy ulicami”. I faktycznie zagrody tego niecodziennego gościa nie mogło zabraknąć. 

Mikołaj cierpliwie i wytrwale wysłuchiwał marzeń najmłodszych, którzy dzielnie stali w kolejce, aby zrobić sobie z nim zdjęcie. Gościowi w czerwonym stroju towarzyszyły oczywiście elfy i dwa renifery. 

Jednak to nie jedyna atrakcja, która, mimo braku śniegu, pozwoliła poczuć klimat zbliżających się świąt. 
– Jak na tę porę roku mamy dziś wymarzoną pogodę. Zdecydowanie ułatwia to oczekiwanie w ogonkach do wszystkich tych niespodzianek. Wystarczy nam śnieg prószący, gdy zjeżdża się na snowtubingu – mówiła mama małego rawianina. 

Również wewnątrz MDKu nie brakowało atrakcji. Fotobudka, malowanie twarzy, cuda z balonów, warsztaty plastyczne, konkurs biblioteki dla dzieci, czy w końcu spektakl „Zajączek Bączek” sprawiły, że dom kultury pękał w szwach.

Więcej zdjęć z miejskich mikołajek znajdziecie tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2019 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci