W Rawie brakuje miejsc gdzie można tańczyć. Wojtek Piechota w rozmowie z serwisem eRawa.pl

erawaKultura
komentarzy

Wojtek Piechota wygrał lokalny konkurs talentów „Pokaż się” organizowany przez Młodzieżową Radę Miasta w Rawie Mazowieckiej. Gdy emocje opadły i nagroda została zrealizowana, zaprosiliśmy go przed naszą kamerę, aby opowiedział o swojej miłości do tańca.

Wojtek od dziecka zachwycał się tańcem, odkrywał go za pomocą filmów, programów telewizyjnych, a później Internetu. To dzięki tym mediom zaczął trenować popping, który zaprezentował również przed konkursowym jury. Gdyby nie łatwy dostęp do Youtuba nie mógłby trenować na co dzień. Jak mówi w Rawie nie ma warunków do ćwiczeń, i mimo, że od dwóch miesięcy korzysta z salki w Miejskim Domu Kultury, to raz w tygodniu nie wystarcza.  Taniec nie znosi takich przerw, zwłaszcza wtedy, gdy kocha się go tak, jak Wojtek.

W przyszłości planuje karierę tancerza solisty, w tym celu chce wyjeżdżać na warsztaty organizowane w większych miastach. Właśnie tam jest w stanie poddać się konstruktywnej ocenie i uczyć się pod okiem fachowców. Jedyną przeszkodą są ceny takich wyjazdów, ale z tego co mówi Wojtek, nic mu nie stanie na drodze do osiągnięcia tego celu.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz