Brakuje Wam zimowej zabawy? Duży kościół w Rawie Mazowieckiej zaprasza na pierwszy parafialny kulig…

erawaKultura
komentarzy

Parafia Niepokalanego Poczęcia N.M.P. organizuje prawdziwy, zimowy kulig. Impreza odbędzie się już jutro (8.02) na terenie Domu Sióstr Misjonarek Krwi Chrystusa na os. Tatar w Rawie Mazowieckiej. Przejażdżka saniami z zaprzęgiem konnym oraz ognisko, to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji. 

To już kolejna rekreacyjna inicjatywa jaka do mieszkańców Rawy płynie z parafii Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Tym razem postawiono na klasyczną zimową zabawę. Wymagania jakie trzeba spełnić, by wziąć udział w tym przedsięwzięciu są wyjątkowo małe. Wystarczy pozytywne nastawienie, własne sanki oraz kiełbaska na wspólne ognisko.  Miłośnicy zimowego szaleństwa spotkają się o godzinie 15:00 na osiedlu Tatar w okolicach Miasteczka Krwi Chrystusa.
– Baliśmy się, bo śnieg w mieście w zasadzie znika, ale sprawdziliśmy, tu go na pewno nie zabraknie. Rozpoczniemy krótką modlitwą, po której będzie cała zabawa –  mówi ks. Bogumił Karp, proboszcz parafii Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

Tuż po modlitwie będzie można przejechać się prawdziwymi saniami z zaprzęgiem konnym, wziąć udział w kuligu oraz ogrzać się i upiec kiełbaskę przy ognisku. Dla pokrzepienia ciała parafia przygotowuje również wyśmienity bigos.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz