Bronisław Komorowski z nieoficjalną wizytą w powiecie rawskim. Prezydent odwiedził zakład należący do Grupy Producentów Owoców „Roja”…

erawaPowiat
fot."RASTER"/powiatrawski.pl
komentarzy

Bronisław Komorowski gościł na nieoficjalnej wizycie w powiecie rawskim. Prezydent został zaproszony przez Romana Jagielińskiego – prezesa Grupy Producentów Owoców „Roja”. W planie wizyty było między innymi zwiedzanie zakładu przetwórczego usytuowanego w gminie Regnów.

fot. Prezydent Komorowski zobaczył jak wygląda praca w przetwórni.

fot. Prezydent Komorowski zobaczył jak wygląda praca w przetwórni.

To było jedno z tych spotkań, które odbywają się bez dziesiątek fotoreporterów i obiektywów kamer. Prezydent Komorowski wraz z małżonką odbyli nieoficjalną wizytę w powiecie rawskim. Podczas spotkania doszło między innymi do symbolicznego posadzenia sadzonki dębu, który ma być znakiem charakteru i trwałości grupy sadowniczej „Roja”. Goście zwiedzili również zakład, gdzie mogli przyjrzeć się trwającej pracy. Prezydent Komorowski wyraził swoje zadowolenie z funkcjonowania grupy, podkreślił także jej znaczenie dla innowacyjnej gospodarki żywnościowej w Polsce.

W spotkaniu uczestniczyli członkowie grupy producenckiej, pracownicy zakładu oraz zaproszeni goście, między innymi, Dariusz Klimczak, wicemarszałek Województwa Łódzkiego, Józef Matysiak, starosta rawski i Krzysztof Rupiewicz, zastępca wójta Gminy Regnów.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz