Był poszukiwany za kradzieże. Wpadł, bo przekroczył prędkość

erawaPowiat, Rawa Mazowiecka
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Rawscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej citroena, który drastycznie przekroczył prędkość. Okazało się, że 41-letni kierujący pojazdem ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany przez łódzki sąd za popełnione kradzieże.

Całe zdarzenie miało miejsce w środę (26.05) wieczorem w miejscowości Niwna. To właśnie tam policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego citroenem, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h.

41-letni mieszkaniec Łodzi jechał do pracy w Rawie Mazowieckiej. Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez łódzki sąd za kradzieże. Zasądzono mu karę 150 dni aresztu. Za przekroczenie prędkości mężczyzna został ukarany mandatem karnym i punktami, policjanci zatrzymali również kierującemu citroenem prawo jazdy.

Łodzianin unikał więzienia, aż do momentu kontroli drogowej przeprowadzonej przez rawskich policjantów. Mężczyznę przewieziono do jednego z zakładów karnych, gdzie odbywać będzie zasądzoną karę aresztu.
Źródło: KPP Rawa Mazowiecka

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz