To był wyjątkowy festyn. 8 edycja „Witaj Przedszkolaku” z rekordową liczbą atrakcji dla najmłodszych…

erawaKultura
komentarzy

Ubiegła niedziela (10.09) w Rawie Mazowieckiej należała do dzieci. W mieście odbyło się wydarzenie zatytułowane „Witaj Przedszkolaku”. 

Festyn rozpoczynający rok szkolny już po raz ósmy odbył się w Rawie Mazowieckiej. I choć impreza z roku na rok zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród mieszkańców, tym razem kolejki do bezpłatnych atrakcji były wyjątkowo krótkie. Wszystko to za sprawą licznych niespodzianek dla najmłodszych. Wśród nich znalazło się wiele dmuchanych stanowisk, statków, czy basenów z piłeczkami, ale też koników mechanicznych, gokartów i trampolin. Nie zabrakło też obleganej fotobudki, w której można było zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz tradycyjnego malowania twarzy i plecenia warkoczyków. 

Tegoroczna impreza nawiązywała do tematyki pirackiej, stąd i Kapitan Jake zabawiający nie tylko dzieci, ale i ich rodziców.

Podczas festynu swój udział zaznaczyły także służby mundurowe. Policjanci, strażacy, strażnicy miejscy i ratownicy medyczni przez całe popołudnie z uśmiechami odkrywali przed najmłodszymi tajniki swojej pracy. 

Szeroka fotorelacja z „Witaj Przedszkolaku” do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz