„Chcemy pokazać muzykę pop w zupełnie lepszym świetle” – Na eRawa.pl rawianka, Martyna Woźniak z nowym muzycznym projektem…

erawaMagazyn
komentarzy

Rawianka Martyna Woźniak po raz kolejny pokazuje, że muzycznie nie powiedziała jeszcze wszystkiego. Do sieci trafił nowy utwór, który promować ma aktualny muzyczny projekt. „Peaceful little house” to nowoczesne brzmienia połączone z akustycznym graniem. Jak mówi sama Martyna – chcemy pokazać muzykę pop w zupełnie lepszym świetle, nie tylko przez pryzmat komercyjnego kiczu.

fot. Z Martyną nad projektem pracuje gitarzysta Artur Kubasik.

Nowy utwór Martyny Woźniak na pewno się spodobał. Widać to chociażby po liczbie udostępnień piosenki na portalach społecznościowych. Przez pierwszych kilka dni od premiery, nowe muzyczne dzieło odsłuchano ponad pół tysiąca razy. I właśnie na taką internetową promocję najbardziej liczą młodzi artyści.
– Nie wiem czy kiedykolwiek moją płytę będzie można kupić w sklepie. Na ten moment chcemy się skupić głównie na promocji przez Internet. Teraz pracujemy nad kolejnymi utworami i to pochłania nas do reszty. Nie myślimy raczej o zarobkowej stronie tego projektu – opisuje działania Martyna Woźniak.

> KLIKNIJ I POSŁUCHAJ NOWEGO UTWORU

Działalność wokalistki jest potwierdzeniem tezy, iż dla naprawdę chcącego nie ma nic trudnego. Wszystko zaczęło się od amatorskich występów w Rawie Mazowieckiej, by dojść do momentu profesjonalnej pracy w studio z coraz lepszymi muzykami. Obecny projekt współtworzy gitarzysta – Artur Kubasik.

I choć Martyna Woźniak podkreśla, że sukces zależy nie tyle od miejsca, a od ludzi, z którymi się współpracuje, do promocji kultury w Rawie Mazowieckiej ma jednak sporo zastrzeżeń.
– Bardzo trudno jest w Rawie wypromować coś swojego. Nie chodzi tutaj o ludzi, ale raczej o instytucje i osoby zajmujące stanowiska w tychże instytucjach. One mogłyby pomóc młodym, twórczym ludziom, ale im się nie chce – puentuje wokalistka.

My oczywiście bacznie przyglądamy się rozwojowi projektu, o którym na pewno będziemy informowali na bieżąco. Liczymy także na koncerty w Rawie Mazowieckiej.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz