Chcesz poczytać w ciszy i spokoju? Zajrzyj do rawskiej biblioteki

erawaKultura
komentarzy

Wygodny i luksusowy kącik dla miłośników gazet, i nie tylko od niedawna w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej. Sprawdźcie sami. 

Specjalnie dla Was w czytelni biblioteki pojawiły się dwa super wygodne fotele oraz sofa, na której w ciepłej i przyjemnej atmosferze można przejrzeć gazety lub poczytać książki czy komiksy.

Miłośnikom surfowania po sieci biblioteka oferuje również bezprzewodowy Internet Wi-Fi lub tradycyjny dostęp do sieci na sześciu stanowiskach komputerowych.

Pracownicy biblioteki zapraszają także do skorzystania z największej oferty prasowej w Rawie, wszystkie największe dzienniki – Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Dziennik Łódzki, Fakt. Największe tygodniki – Wprost, Polityka, Newsweek, Sieci, Tygodnik Powszechny, Angora. Prasa lokalna czyli Głos Rwy mazowieckiej i Okolicy, ITS, kochamrawe.pl. Bogata oferta prasy kobiecej – Pani domu, Gala, Pani, Naj. Czasopisma naukowe, podróżnicze i historyczne – Focus, Focus Historia i Nationale Georaphic.

Dla pasjonatów naszego regionu przygotowany jest też bogaty zbiór publikacji i artykułów prasowych dotyczących Rawy i okolicy. Jak widzicie jest w czym wybierać. Warto dodać, iż gazety można wypożyczać podobnie jak książki (dotyczy numerów archiwalnych), krótko mówiąc dla każdego coś miłego.

Zapraszamy do rawskiej biblioteki. 
Źródło: MBP Rawa Mazowiecka 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz