Chcesz zadbać o swoje ciało, ale brak Ci czasu? Od dziś ta wymówka nie ma racji bytu. Już teraz w Rawie Mazowieckiej działa Studio EMS Dream Body

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

W dobie zapracowania, gdy Twoje ciało nie odpowiada oczekiwaniom, elektrostymulacja jest doskonałym rozwiązaniem. Już teraz możesz oddać się w dobre ręce i pod okiem profesjonalisty skorzystać z nowoczesnego treningu EMS w nowo otwartym studiu przy ulicy Przemysłowej 4. 

Już od miesiąca w Rawie Mazowieckiej działa alternatywa dla tradycyjnej siłowni. Dream Body EMS to miejsce, w którym do treningu wykorzystywana jest elektrostymulacja mięśniowa, czyli pobudzanie mięśni głębokich za pomocą bezpiecznych elektroimpulsów do bardzo intensywnej pracy w krótkim czasie. Wystarczą dwie sesje tygodniowo po około 25 minut, aby w krótkim czasie dostrzec pierwsze efekty pracy.

Trening elektrostymulacyjny znany jest nie od dziś. To kilkanaście lat doświadczeń, które w Polsce wdrażane są od blisko 3 lat. Dla kogo więc stworzone zostało to miejsce?
– Czasami nie czujemy się komfortowo w tradycyjnej siłowni, ponieważ lubimy kameralne studia, czasami dobrnęliśmy do takiego momentu w swoim życiu, że praktycznie jesteśmy pod ścianą, nasza kondycja jest zerowa, jesteśmy otyli i musimy zrobić coś szybko, żeby przywrócić się z powrotem do dobrej formy. To świetne uzupełnienie także dla osób, które trenują na co dzień, ale chcą dodatkowo wzmocnić te wszystkie bodźce i taki trening raz w tygodniu powoduje, że jeszcze lepiej, jeszcze mocniej, wydolniej robią te tradycyjne ćwiczenia, czy to jest piłka nożna, siatkówka, kulturystyka, trójbój siłowy, tak naprawdę jest to trening dla wszystkich – mówił podczas oficjalnego otwarcia rawskiego studia Michał Solarz, właściciel konceptu Dream Body EMS. 

Oczywiście jak w każdej metodzie występują ograniczenia związane z naszym stanem zdrowia, dlatego też, tak ważny w korzystaniu z elektrostymulacji jest wykwalifikowany trener. Właśnie takiego znajdziecie w rawskim Studiu EMS. Rafał Mirowski, trener, ale i zawodnik amatorskich zawodów siłowych w Białej Rawskiej doskonale znanych mieszkańcom ziemi rawskiej, posiada wszelką wiedzę, aby bezpiecznie i jak najbardziej efektywnie przeprowadzić trening przy użyciu elektrostymulacji. Sam od 12 lat zajmuje się treningiem, posiada również certyfikaty ukończenia szkoleń u samego mistrza kulturystyki Radosława Słodkiewicza. To dzięki jego staraniom do Rawy zawitało Dream Body
– Chciałem znaleźć coś dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej, ale i okolicy, co pozwoli trenować osobom naprawdę zapracowanym. Sam wiem ile trzeba wysiłku włożyć, pracy, aby zadbać o swoje ciało. Teraz dzięki treningowi EMS jest to zdecydowanie łatwiejsze – przekonuje Rafał Mirowski, właściciel rawskiego Studia EMS Dream Body

Sprawdźcie sami co może dać Wam elektrostymulacja użyta podczas treningu. To z pewnością może być metoda dopasowana do Twoich oczekiwań.

Studio w Rawie Mazowieckiej pracuje w od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00. A w soboty od 8:00 do 15:00.
Z uwagi na duże zainteresowanie przyjmowane są zapisy telefoniczne – 883 977 628.
Trener Rafał Mirowski może także dojechać do Twojego domu. Wszelkie ustalenia w Studio EMS Dream Body przy ul. Przemysłowej 4. Więcej informacje znajdziecie także na oficjalnej stronie internetowej oraz Facebook’u trenera

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2019 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci