Chcesz zrobić prawo jazdy? Zrób kurs u doświadczonych instruktorów OSK Bednarski w Rawie Mazowieckiej

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Nauka jazdy samochodem jest niezmiernie ważna. Jednak, żeby to zrobić należy pozyskać umiejętności i… zdać egzamin. Aby zrobić to skutecznie, warto wybrać się do szkoły, która ma najwyższą zdawalność w powiecie rawskim. 

Szukasz placówki, która przygotuje Cię do egzaminu na prawo jazdy? Wcale nie musisz wyjeżdżać poza Rawę Mazowiecką w poszukiwaniu doświadczonego instruktora. Właśnie takich nauczycieli znajdziesz w Ośrodku Szkolenia Kierowców Bednarski, który na rynku działa od 33 lat. 

Po przeprowadzeniu zajęć teoretycznych, instruktorzy umawiają się z kursantami w dogodnych godzinach na jazdy. Te odbywają się głównie ulicami Skierniewic lub Piotrkowa Trybunalskiego. W zależności od wyboru ośrodka, w którym jeżdżący chce podejść do egzaminu. 

W szkole Rafała Bednarskiego nie trzeba niecierpliwie czekać na terminy. Ośrodek dysponuje pięcioma samochodami osobowymi oraz dwoma motorami, co znacznie usprawnia szybkość odbycia nauki jazdy. 

Teraz kurs na prawo jazdy kategorii B możesz zrobić korzystając z atrakcyjnych pakietów: 
* 2500 zł – B
30 godzin podstawy nauki jazdy + wykłady, w cenie materiały szkoleniowe oraz możliwość wjazdu na plac egzaminacyjny (dopóki umożliwiają to ogólnopolskie przepisy).

* 2900 zł – B
36 godzin podstawy nauki jazdy + wykłady, w cenie materiały szkoleniowe oraz możliwość wjazdu na plac egzaminacyjny (dopóki umożliwiają to ogólnopolskie przepisy).

* 3150 zł – B
40 godzin podstawy nauki jazdy + wykłady, w cenie materiały szkoleniowe oraz możliwość wjazdu na plac egzaminacyjny (dopóki umożliwiają to ogólnopolskie przepisy).

Dodatkowo w cenie 2000 zł możecie zrobić kurs na kategorię A oraz A2. 

Rawska placówka współpracuje z dwoma innymi ośrodkami, gdzie z polecenia możecie uzyskać rabat na szkolenia. W Białej Rawskiej z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Przemysław Malarczyk na kurs kategorii C oraz C+E, a także w Skierniewicach z Grupą Transmar na kategorię B+E oraz T. 

Dodatkowo Ośrodek Bednarski posiada na wynajem busa dla 21 osób oraz autobus 45-cio osobowy. Wycena indywidualna. 

Szczegółowe informacje uzyskacie także dzwoniąc pod numery: 667 013 000. Ośrodek Szkolenia Kierowców Bednarski znajdziecie w Rawie Mazowieckiej przy ul. Niepodległości 8 oraz na oficjalnym Facebooku placówki. 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz