Chciałbyś zrobić prawo jazdy, ale brak Ci czasu i pieniędzy? Skorzystaj z oferty Szkoły Nauki Jazdy Arek i poznaj nowoczesne rozwiązania

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Czy Tobie też kurs na prawo jazdy, obojętnie jakiej kategorii, kojarzy się z dużym stresem, wielkimi pieniędzmi i długim czasem realizacji? Sprawdziliśmy, nie zawsze tak musi być. Znamy rozwiązanie. 

Zapadła decyzja: „robię prawo jazdy”. Jednak to dopiero początek. Cała przygoda rozpoczyna się od wyboru szkoły, w której odbędziemy kurs teoretyczny, później tak zwane jazdy, aby na koniec przystąpić do egzaminu i móc zdobyć uprawnienia danej, wybranej kategorii. 

Prawda, że brzmi bardzo prosto? Jednak w rzeczywistości nie zawsze jest tak kolorowo. Trudność pojawia się już na samym początku, gdy przeglądamy oferty placówek edukacyjnych. Dziś zaprezentujemy jedną z tych, która podąża za oczekiwaniami klienta. 

Szkoła Nauki Jazdy Arek to placówka, która odpowiada na potrzeby dzisiejszych czasów. Nie zawsze kursant ma możliwość uczestniczyć stacjonarnie w kursie teoretycznym, przygotowawczym. Dlatego też ośrodek oferuje innowacyjny e-learning oraz materiały szkoleniowe w wersji papierowej i elektronicznej, dzięki którym uczyć możemy się w dowolnie wybranym przez nas momencie w domu, bądź w każdym innym miejscu, gdzie będziemy mieć dostęp do Internetu. 

Kolejnym usprawnieniem oferowanym kursantom jest sprowadzenie lekarza orzecznika do palcówki, dzięki temu przyszli kierowcy zaoszczędzą swój cenny czas. 

Organizatorom kursów zależy, aby część teoretyczna i samo przygotowanie do praktycznej nauki przebiegły sprawnie, tak, by kursanci jak najszybciej byli gotowi wsiąść za kierownicę. 

Zanim jednak to nastąpi, klienci Szkoły Nauki Jazdy Arek odbywają zajęcia z pierwszej pomocy prowadzonej przez ratownika medycznego. Wszystko po to, żeby zadbać o bezpieczeństwo i poziom wiedzy nowych kierowców. 

Ta placówka za cel stawia sobie nie tylko jakość szkolenia, ale i przejrzystość obowiązujących zasad oraz cen. Żaden z organizowanych kursów nie posiada ukrytych kosztów. Wszelkie materiały szkoleniowe, dostęp do materiałów on-line, kurs pierwszej pomocy, czy choćby wystawienie potrzebnych dokumentów nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. 

Skoro zakończyliśmy mówić o części teoretycznej, czas przejść do praktyki. A ta odbywa się nie tylko na placu manewrowym w Białej Rawskiej i Skierniewicach, ale na samych ulicach Skierniewic, czyli tam, gdzie właśnie będzie zdawany później egzamin państwowy. Ważnym atutem szkoły jest sposób dowożenia kursantów na jazdy. Nie tracą oni godzin i choć kursanci jadą jednym samochodem z jednym instruktorem, na miejscu czekają na nich dodatkowe pojazdy i instruktorzy. 

Zaletą jest także możliwość jeżdżenia podczas egzaminu państwowego samochodem ze szkoły, na którym kursant zdobywał doświadczenie. 

W ciągu roku Szkoła Nauki Jazdy Arek przeszkoliła około 1000 osób i odnotowała zdawalność na poziomie ponad 60%. 

W placówce wciąż można skorzystać z dofinansowań unijnych dla kierowców zawodowych: kat C i C+E, D (autobusy), kwalifikacja wstępna i wstępna przyspieszona. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Szkole Nauki Jazdy Arek znajdziecie ją w Białej Rawskiej przy ul. Kolejowej 76 oraz w Skierniewicach przy ul. Rataja 6 oraz Czerwonej 9 – naprzeciwko WORDu. Z placówką skontaktować możecie się również telefonicznie 570 860 870 oraz przez Facebooka.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz