Chłopcy z klubu MUKS „Jedynka” na medal…

Zawodnicy z klubu MUKS „Jedynka” reprezentujący Szkołę Podstawową Nr 1 w Rawie Mazowieckiej wzięli udział w finale wojewódzkim w mini piłce siatkowej w kategorii czwórek, w ramach igrzysk młodzieży szkolnej. Po pechowym losowaniu, gdzie trafili w grupie na faworyta zawodów SP Nr 56 z Łodzi, pozostała walka o drugie miejsce, które gwarantowało uczestniczenie w meczu o brąz. Po emocjonującym spotkaniu ze szkołą z Tomaszowa Maz. cel ten udało się osiągnąć. Wygrana 2:1 dawała udział walce o brązowym medal ze szkołą z Bełchatowa.

Mecz o 3 miejsce rozpoczął się od zwycięstwa w pierwszym secie naszych zawodników. Drugi set został jednak przegrany i o wszystkim miał zdecydować tie-break. Tam emocje sięgnęły zenitu i o mały włos nie doprowadziły o zawał serca trenerów. Chłopcy przegrywali w decydującym secie już 8:13, ale w tym momencie na zagrywkę wszedł Kamil Wojdal i zachowując zimną krew wykonał siedem zagrywek z rzędu, doprowadzając do wyniku 15:13.