Chwila nieuwagi i dwie kobiety zostały ranne. To wynik piątkowego wypadku (10.05)

erawaPowiat
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Policjanci z Rawy Mazowieckiej wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze W 725 w miejscowości Wólka Lesiewska. W wyniku zderzenia ciężarówki z autem osobowym dwie kobiety trafiły do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w miniony piątek (10.05) o godzinie 12:10 na drodze wojewódzkiej nr 725 w miejscowości Wólka Lesiewska.

Policjanci wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu dróg do Ossy i Julianowa Lesiewskiego. Kierujący ciężarowym manem wraz z przyczepą, jadąc w kierunku Rawy Mazowieckiej, zauważył, iż jadący przed nim volkswagen passat sygnalizował skręt w prawo. Widząc, że nie zdąży wyhamować ciężarówki, mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w citroena berlingo, który ustępował pierwszeństwa, aby następnie skręcić w lewo.

W wyniku zderzenia mana z berlingo kierująca oraz pasażerka citroena zostały przewiezione do rawskiego szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze. Wystarczy chwila nieuwagi aby doszło do tragedii.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz