Chwila nieuwagi, rozbite auto i 500 złotych mandatu. Kosztowną podróż zaliczył 25-letni kierowca z Rawy Mazowieckiej…

erawaPowiat
komentarzy

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Przekonał się o tym kierowca Hondy Civic, który nie ustępując pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z osobowym Fordem. Na szczęście całe zdarzenie, do którego doszło w miejscowości Ścieki w powiecie rawskim, zakończyło się tylko na materialnych stratach. Jak informuje Policja, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń…

Policjanci, którzy przybyli na miejsce wypadku, nie mieli wątpliwości. Do zdarzenia przyczynił się 25-letni mieszkaniec Rawy, który kierował Hondą Civic. Młody kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Fordem Mondeo. Auto prowadził 27-letni mieszkaniec gminy.

W stłuczce, do której doszło wskutek nieuwagi jednego z kierowców, na szczęście nikt nie ucierpiał. Kolizję odczuły głównie uszkodzone osobówki oraz portfel sprawcy zdarzenia. Jak informuje Małgorzata Lewandowska z Komendy Powiatowej Policji w Rawie – za spowodowanie kolizji, kierujący hondą, otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz