Ciągnikiem rolniczym wjechał wprost pod lokomotywę. Obydwaj kierujący byli trzeźwi

erawaPowiat, Regnów
komentarzy

Rawscy policjanci pracowali przy wypadku drogowym, gdzie kierujący ciągnikiem rolniczym wjechał wprost pod lokomotywę kolei wąskotorowej. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Szczegóły wypadku ustalają policjanci.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (31.07) po godzinie 15.00 w miejscowości Kazimierzów, w gminie Regnów, gdzie pociąg wąskotorowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-letni kierujący Ursusem C-330 na drodze niepublicznej dojazdowej do własnej posesji wjechał na torowisko kolei wąskotorowej pod jadącą lokomotywę. W wyniku zderzenia pojazdów ciągnik rolniczy rozpadł się na pół. 
– Uszkodzenia są wizualne. Raczej nic strasznego się z lokomotywą nie stało. Mamy urwany zaczep przewodu hamulcowego, rękojeść kurka kranu hamulcowego, a także uszkodzenie poszycia lokomotywy. Jednak lokomotywa jest sprawna do dalszej jazdy – mówił na miejscy zdarzenia maszynista lokomotywy Krzysztof Madej. 

54-latek, kierujący ciągnikiem, z obrażeniami ciała został przewieziony karetką do szpitala. Zarówno maszynista jak i pasażerowie pociągu nie odnieśli obrażeń. Obaj kierujący byli trzeźwi.
Więcej zdjęć ze zdarzenia znajdziecie w naszej galerii. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz