„Cieszy mnie to, że ludzie chcą się spotykać”. Mimo deszczu rodzinny piknik organizowany przez radnego Jarosińskiego można zaliczyć do udanych…

erawaMiasto
komentarzy

Bez dwóch zdań wczorajsze popołudnie nie obfitowało w pogodę sprzyjającą plenerowym piknikom. Kilka chwil po rozpoczęciu zabawy nad miastem zaczął padać rzęsisty deszcz. Mimo chwilowego oberwania chmury, imprezę można jednak zaliczyć do udanych. Jak podsumowuje radny Leszek Jarosiński, na pikniku pojawiło się blisko 160 osób.

fot. Niektóre sportowe konkursy rozgrywane były mimo niesprzyjającej aury.

W przypadku plenerowych inicjatyw, pogody faktycznie się nie wybiera. Często trzeba mieć sporo szczęścia, a i tak pogodowych kaprysów do końca nie da się ominąć. Tak było właśnie w przypadku wczorajszego rodzinnego pikniku. Mimo deszczu, rawianie nie odpuścili udziału w tym wydarzeniu
– Byłem pełen podziwu dla rodziców, dzieciaków i dziadków, którzy przyszli pomimo deszczu. W sumie przewinęło się prawie 160 osób. Byłem miło zaskoczony pozytywnym nastawieniem ludzi do tej imprezy. Zabawę skończyliśmy po godzinie 19.00 – opowiada radny Leszek Jarosiński, organizator pikniku.

Każdy mały uczestnik obdarowany został upominkiem, flagą, która miała upamiętnić obchodzone wczoraj Święto Flagi RP. Prosta w swojej formie impreza, chyba na dobre zagości w kalendarzu lokalnych wydarzeń.
– Cieszy to, że ludzie chcą się spotykać. Te więzi rodzinne naprawdę było widać na tym pikniku. Myślę, że będziemy robić wiele imprez, ale chciałbym, żeby ten piknik na stałe wpisał się jako wydarzenie ściśle związane z rodziną – puentuje radny Jarosiński.

Poniżej krótka fotorelacja z wczorajszego wydarzenia.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz