Co sądzisz o pracy rawskiej Policji? Teraz będziesz mieć szansę głośno wypowiedzieć swoją opinię…

erawaMiasto
komentarzy

Rawska Policja chce rozmawiać z mieszkańcami. Komenda już w najbliższy poniedziałek (11.03) organizuje otwarte spotkanie, na którym każdy będzie mógł wyrazić swoje zdanie na temat pracy Policji oraz ocenić stan bezpieczeństwa w mieście. Spotkanie odbyć się ma na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury o godzinie 17:00.

Debata nie jest autorskim pomysłem rawskich mundurowych. Od dłuższego czasu kierownictwo formacji zachęca, by podobne spotkania organizować w całym kraju. To jedyna droga, by rzetelnie poznać mocne i słabe strony funkcjonowania jednostki.

Spotkanie celowo nie jest organizowane w świetlicy na komendzie – tłumaczy w rozmowie z serwisem eRawa.pl Karolina Sokołowska, Rzecznik Prasowy Policji. Aby ułatwić nawiązanie kontaktu policjanci opuszczają swoją siedzibę i na czas spotkania przenoszą się na salę widowiskową do rawskiego MDK’u.

Debata, na którą zaproszeni są wszyscy mieszkańcy, jest wyjątkową okazją do wyrażenia swojej opinii o pracy Policji, ale także zwrócenia uwagi na miejsca w Rawie, w których nie czujemy się bezpiecznie.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz