„CUŚ DOBREGO” za blisko 13,5 mln zł. W powiecie rawskim środki wykorzystane zostaną na zwiększenie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych

erawaPowiat
fot. Gmina Rawa Mazowiecka
komentarzy

„CUŚ DOBREGO” w powiecie rawskim. Projekt realizowany będzie przez 36 miesięcy aż do końca 2022 roku. 

W dniu wczorajszym (18.02) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej nastąpiło podpisanie umowy o partnerstwie na rzecz realizacji Projektu „CUŚ DOBREGO!”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Złożony przez powiat rawski wniosek zakwalifikował się do dofinansowania projektu na kwotę 11 milionów 90 tysięcy 726,52 zł, przy całkowitym koszcie projektu wynoszącym 13 milionów 47 tysięcy 757,69 zł.

Projekt realizowany będzie w okresie 36 miesięcy tj. od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2022 r. Liderem projektu jest powiat rawski / POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE w Rawie Mazowieckiej oraz partnerzy SPZOZ Szpital Św. Ducha w Rawie Mazowieckiej, FUNDACJA OBUDŹMY NADZIEJĘ, Miasto Rawa Mazowiecka/Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rawie Mazowieckiej, Gmina Rawa Mazowiecka / Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rawie Mazowieckiej, Gmina Biała Rawska/ Miejsko -Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Rawskiej, Gmina Regnów/Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Regnowie.

Celem projektu jest zwiększenie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych i zdrowotnych poprzez utworzenie i prowadzenie na terenie powiatu rawskiego 105 miejsc świadczenia usług społecznych dla 223 osób.

„CUŚ DOBREGO!” stanowi kontynuację projektu realizowanego w latach 2017-2020 pn. „Centrum Usług Społecznych dla powiatu rawskiego”.
Źródło: Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz