„Cykam się występując przed Państwem”. Jerzy Połomski zaśpiewał dla rawian z okazji Dnia Babci i Dziadka

erawaKultura
komentarzy

Nie tylko doskonale znanymi i ponadczasowymi piosenkami, ale również dużym dystansem do samego siebie Jerzy Połomski podbił serca rawian, którzy w minioną niedzielę (22.01) wybrali się na koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w rawskim MDKu. 

To już kolejna wizyta Jerzego Połomskiego na rawskiej scenie Miejskiego Domu Kultury. Tym razem okazje do występu były dwie: 60-lecie pracy artystycznej oraz święto Dziadków. Wypełniona po brzegi sala mogła wysłuchać, a także przyłączyć się do śpiewania znanych wszystkim piosenek, od lat znajdujących się w repertuarze gwiazdy. I rzeczywiście, z widowni dało się słyszeć przyjemne nucenie. Jerzy Połomski zadbał bowiem o to, aby atmosfera była niezobowiązująca. 
– Mojego śpiewania nie traktuję zbyt poważnie. Poważną minę robi się do wyżyn sztuki, a w rozrywce wszystko jest dozwolone. Najważniejszy jest uśmiech, bo inaczej rozrywka mija się z celem – przekonywał ze sceny artysta. 

Dzięki nawiązaniu bezpośredniego kontaktu oraz dużemu dystansowi do siebie Jerzy Połomski zyskał przychylność publiczności. Ta, nagradzając go owacjami na stojąco, pokazała, że nie ma mu za złe zupełnie nie skrywanej ściągi w kieszeni i drobnych niedociągnięć. 

Zdjęcia z koncertu do zobaczenia tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz