Cyrk Korona zawita do Rawy Mazowieckiej. Dla internautów serwisu eRawa.pl mamy pięć podwójnych wejściówek na spektakl „Fabryka Śmiechu”…

erawaMagazyn
komentarzy

W najbliższą sobotę (31.08) przy rawskim zamku będzie można wziąć udział w niecodziennym widowisku. Największy cyrk w Polsce we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata przedstawi nowe widowisko pod tytułem „Fabryka Śmiechu”.

Cyrk Korona w trakcie swojego tournée odwiedzi około 150 miast na terenie całego kraju. Jednym z nich będzie właśnie Rawa Mazowiecka. Cyrkowcy swój spektakl rozpoczną tuż przy ruinach zamku, o godzinie 17:00.
Nazwa programu „Fabryka Śmiechu” jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Publiczność będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata oraz gwiazdy telewizyjnego programu TVN „Mam talent”- Finalistę 1-edycji Piotra „Ssnake” Wąsika oraz uczestników tegorocznej edycji – INKĘ & KAROLINĘ i VLADIMIRA OMELCHENKO. Wśród tegorocznych propozycji programowych znajdą się między innymi: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, a także wspaniali polscy komicy – Mr. Chap i debiutujący Mr. Hot Dog.

Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabraknie również atrakcji dla miłośników zwierząt. Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią: białe lwy, wielbłądy, wesołe foki, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, a także kozy, gęsi i koguty.

[KONKURS]

Jeżeli powyższy opis zachęcił Was do udziału w spektaklu mamy dobre wieści. Do rozdania mamy 5 podwójnych wejściówek. Aby otrzymać bilety wystarczy odnaleźć specjalne hasło, które zostało ukryte na zdjęciu w fotogalerii towarzyszącej jednemu z naszych materiałów prezentowanych na stronie głównej. Pięć najszybszych osób, które prześlą nam hasło na maila [email protected] w nagrodę otrzyma podwójne wejściówki. Na maile czekamy do środy.

Tym, którym nie uda się wygrać biletów pozostaje na przykład zakup on-line.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz