„Czarny protest” kolejny raz. Rawianki zastrajkują dziś (24.10) o godzinie 16:00 na Placu Piłsudskiego…

erawaMagazyn
komentarzy

Rawianki ponownie przyłączają się do ogólnopolskiego strajku. Druga odsłona „Czarnego protestu” odbędzie się w poniedziałek o 16:00 w samym centrum Rawy Mazowieckiej, na Placu Piłsudskiego. 

„Nie składamy parasolek” – pod takim hasłem odbywa się w całym kraju druga część protestu przeciwko ewentualnemu zaostrzeniu ustawy aborcyjnej. Informacja o strajku w Rawie Mazowieckiej, podobnie jak poprzedni razem, pojawiła się w Internecie. 
– Kochani i nasza mała Rawa w dniu 24.10.2016 r. o godz. 16.00 przed Urzędem Miasta, solidaryzuje się z Kobietami w całym kraju. Liczy się każda kobieta oraz mężczyzna ceniący sobie prawo i wolność wyboru. Przypominamy!!!!! NIE JESTEŚMY ZA ABORCJĄ, ale za prawem wyboru w trudnych, a czasami tragicznych dla nas okolicznościach.
Dlatego, by wspólnie wyrazić swój sprzeciw, nie czekając, że zrobią to za nas inni, spotkajmy się w poniedziałek o godz. 16.00 – czytamy w internetowym ogłoszeniu.

Podczas pierwszej odsłony „Czarnego protestu”, na Placu Piłsudskiego zjawiło się około 30 mieszkanek miasta (pisaliśmy o tym tutaj)

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz