Czterech kandydatów ubiega się o stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej…

erawaPowiat
komentarzy

W minionym tygodniu Zarząd Powiatu Rawskiego zakończył nabór ofert konkursowych na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej. Do starostwa wpłynęły 4 kandydatury, spośród których komisja wybierze szefa placówki powstałej po wydzierżawieniu szpitala.

Komisja konkursowa koperty z kandydaturami otworzy 8 maja. Wtedy to rozpocznie się finalny etap rekrtuacji nowego dyrektora okrojonego SPZOZ. Liczba aplikacji niewątpliwie zaskoczyła osoby odpowiedzialne za proces rekrutacji nowego szefa zakładu. W przypadku poprzedniego konkursu, organizowanego jeszcze przed wydzierżawineiem szpitala, z zainteresowaniem było o wiele gorzej. Wtedy swoje aplikacje złożyło zaledwie dwóch kandydatów, przy czym od początku w kuluarach mówiło się, iż jedna z nich jest ofertą mocno teoretyczną. Tylu kandydatów było bowiem potrzebnych, by za pomocą standardowej procedury, wyłonić nowego szefa.

Wakat na stanowisku dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rawie Mazowieckiej powstał w wyniku okrojenia działalności SPZOZ po wydzierżawieniu szpitala zewnętrznemu operatorowi. Dyrektorem szpitala pozostał Daniel Aptapski, który wcześniej szefował całemu SPZOZ-owi.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz