Czy Rawa Biega? Oczywiście! Już za tydzień czeka nas kolejna odsłona Rawskiego Festiwalu Biegowego, podczas którego odbędzie się między innymi Rawska Dycha

erawaSport
komentarzy

Rawski Festiwal Biegowy, czyli cykliczne wydarzenie sportowe organizowane w Rawie Mazowieckiej już w przyszłą niedzielę (17.06). Na sportowców czeka aż 5 dystansów, a wśród nich z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy nad rawski Zalew Tatar.

Aktywność fizyczna jest doskonałą metodą na spędzanie wolnego czasu. Wiedzą o tym doskonale wszyscy ci, którzy co roku pojawiają się w Rawie Mazowieckiej na imprezach dla biegaczy. Dlatego równie serdecznie zapraszamy i tym razem na Rawski Festiwal Biegowy. 

Tegoroczna odsłona z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem, tym bardziej, że organizatorzy pomyśleli o wszystkich, również tych, którzy nie chcą się porywać na zbyt długie trasy. Festiwal rozpocznie się od Rawskiej Dychy, czyli biegu na dystansie 10 km, a tuż po nim odbędą się krótsze biegi. W tym roku przygotowane zostaną dystanse 400 m, 600 m, 1000 m i 1500 m. 

Na wszystkich tych dystansach prowadzona będzie osobna klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców. 

Każdy biegacz już teraz może się zapisać do udziału w tej biegowej imprezie. Elektroniczna forma zapisów jest uruchomiona na stronie miasta pod banerem Rawa Biega – Rawski Festiwal Biegowy na górze strony. Rejestracja dla młodzieży w szkołach u nauczycieli wychowania fizycznego. W dniu imprezy zapisy będą prowadzone w godzinach pracy biura zawodów (hala sportowa OSiR Tatar). Szczegółowe informacje w regulaminie i pod numerem telefonu 781 700 509.

A o szczegółach wydarzenia w naszym materiale wideo mówi Zbigniew Urbański z rawskiego Urzędu Miasta w Rawie Mazowieckiej. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz