Dach wylądował na samochodzie. Silny podmuch wiatru zakończył się poważnymi uszkodzeniami mienia i utrudnieniami na ulicy Zamkowa Wola…

erawaMiasto
komentarzy

O wyjątkowym pechu może mówić właściciel gospodarczego budynku usytuowanego na rogu ulic Zamkowa Wola i Jerozolimska w Rawie Mazowieckiej. Silny podmuch nagłego wiatru zerwał dach wspomnianego obiektu. Na domiar złego, konstrukcja niefartownie runęła na auto właściciela nieruchomości, zaparkowane tuż obok. Ruch na fragmencie ulicy został całkowicie zablokowany.

Do zdarzenia doszło we wtorek (19.05) po godzinie 15:00. Krótki, jednak porywisty wiatr uszkodził konstrukcję dachu budynku gospodarczego. Pokrycie zsunęło się na osobowe Audi, zaparkowane tuż obok. Niebezpiecznie wyglądające zdarzenie niezwłocznie zabezpieczyły lokalne służby. Na miejsce przybyły dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, Policja oraz Straż Miejska. Na szczęście poważna interwencja nie była potrzebna, w wyniku tego nieszczęśliwego zbiegu okoliczności nikt nie ucierpiał.

Na czas usuwania skutków porywistego podmuchu, całkowicie zablokowany został jednokierunkowy fragment ulicy Zamkowa Wola, tuż przy wyjeździe w ulicę Jerozolimską.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz