De Mono z pięknymi koncertami zarówno dla Pań, jak i Panów. Rawska publiczność wysłuchała piosenek autorstwa Agnieszki Osieckiej

erawaKultura
komentarzy

Cóż wart byłby świat bez kobiety? Świat bez kobiety nie miałby sensu – wierszem i tymi słowami burmistrz Rawy Mazowieckiej, Piotr Irla rozpoczął jeden z koncertów zespołu De Mono. Muzyczny prezent tradycyjnie został zorganizowany z okazji Dnia Kobiet, jednak w tym roku wyjątkowo w Dniu Mężczyzn. 

W minioną niedzielę (10.03) do rawskiego Miejskiego Domu Kultury zawitał zespół De Mono z Andrzejem Krzywym na czele oraz piosenkami Agnieszki Osieckiej. 
– Jesteśmy zaszczyceni, że mamy tak wspaniałą publiczność, inteligentną, oczytaną i jakże łasą na dobre teksty. Cieszy mnie to bardzo, że jest pełna sala, że jest tak dużo kulturalnych ludzi. Dziękuję za to z całego serca. Przygotowaliśmy program z piosenkami Pani Agnieszki, piosenkami, które towarzyszyły nam przez całe życie. Przygotowując go okazało się do jak wielu piosenek Pani Agnieszka napisała teksty. Niesamowite, kilka z nich odkryłem zupełnie na nowo, kilku nie znałem w ogóle, a wiele sprawia, że do dzisiaj mam łezkę w oku – mówił podczas drugiego z koncertów lider zespołu. 

Muzyczny prezent sprawił, że publiczność MDKu zapełniła się dwukrotnie. Jak wspomniał podczas składania życzeń Piotr Irla, wydarzenie zostało dofinansowane w 70% ze środków Urzędu Miasta. 

Więcej zdjęć z niedzielnego koncertu możecie zobaczyć tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz