Deszczowa pogoda nie zepsuła rawianom zabawy. W Rawie Mazowieckiej z okazji urodzin miasta zagrały Czerwone Gitary.

erawaKultura
komentarzy

W minioną niedzielę (23.09) odbyły się Urodziny Rawy Mazowieckiej. Impreza zorganizowana została pod hasłem „Nieważne które, ważne, że razem”.

Pomimo złej pogody, chętnych do zabawy nie brakowało. Na przybyłych mieszkańców czekało bowiem wiele atrakcji. Wydarzenie rozpoczęły animacje dla dzieci oraz pokaz iluzjonisty.
– Pierwsze „Urodziny Rawy Mazowieckiej” uznajemy za bardzo udane. Kilka rzeczy oczywiście można zrobić lepiej, ale zorganizować imprezę w tak krótkim czasie i z tak niewielką grupą ludzi to sukces – opowiada Mariusz Kozłowski, prezes stowarzyszenia „Rawa i Przyjaciele”.

Podczas wydarzenie nie zabrakło również mini pokazu mody, wyborów małej Miss i Mistera Rawy, a także występów przedszkolaków, rawskich artystów i okolicznych zespołów. Na niedzielnej scenie pojawili się również The Devils Thorm, Cowgirl Team ze Strefy Zdrowia Active oraz Qumple. 

Jednak najliczniej rawianie zgromadzili się na koncercie Czerwonych Gitar, którzy zaśpiewali także z małymi muzykami. 
– Padają pytania, czy będziemy kontynuować obchody Urodzin Miasta. Im więcej hejtu, tym bardziej mamy ochotę kontynuować tę inicjatywę. Słoneczny Zegar Szczęścia stoi i mam nadzieję, że będzie przynosił szczęście miastu i jego mieszkańcom. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji tej imprezy – podsumowuje Mariusz Kozłowski.

Partnerem imprezy było @PromujeŁódzkie.
Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie tutaj.
Tekst: Luiza Wieczorek

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz