Dilerkę z białym proszkiem miał przy sobie 26-latek skontrolowany na ulicy Warszawskiej…

erawaMiasto
komentarzy

Tzw. dilerkę wypełnioną białym proszkiem miał przy sobie 26-latek, którego wczoraj na ulicy Warszawskiej skontrolowali rawscy policjanci. Mundurowi zatrzymali mężczyznę w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających. Jak się później okazało, młody człowiek był już poszukiwany przez policjantów ze skierniewickiej komendy. 

Wszystko zaczęło się od rutynowej kontroli. Wczoraj, tuż po godzinie 10:00 mundurowi sprawdzili oraz zrewidowali 26-letniego mieszkańca Skierniewic, który przebywał w okolicach ulicy Warszawskiej. Kontrola mundurowych przyniosła nieoczekiwany efekt, przy młodym człowieku znaleziono torebkę z podejrzanym proszkiem.
– Policjanci ujawnili u mieszkańca Skierniewic woreczek z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku – mówi nadkom. Karolina Sokołowska, rzecznik KPP w Rawie Mazowieckiej.

Substancja nie została jeszcze dokładnie przebadana, trudno więc jednoznacznie stwierdzić z jakim narkotykiem mają do czynienia mundurowi. Podczas kontroli w policyjnej bazie okazało się również, że 26-latek poszukiwany jest przez Komendę Powiatową Policji w Skierniewicach.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz