Do 5 listopada prowadzone są zapisy do III edycji Rawskiej Ligii Pływackiej. Sprawdźcie co zrobić, by wystartować w zawodach…

erawaSport
komentarzy

7 listopada startuje III edycja Rawskiej Ligii Pływackiej. To zawody skierowane do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów. W tym roku w ramach ligi zorganizowanych zostanie osiem pływackich „kolejek”.

Choć to dopiero trzecia edycja Rawskiej Ligii Pływackiej, śmiało można powiedzieć, że jest to wydarzenie, które cieszy się sporą popularnością. W dwóch pierwszych odsłonach wystartowało około 1200 uczestników z Rawy Mazowieckiej i okolicznych miejscowości. Zapisy do udziału w trzeciej edycji będą przyjmowane w recepcji na pływalni Aquarium do czwartku 5 listopada włącznie. Regulamin imprezy, wraz z kartami zgłoszeniowymi i kartami startowymi, dostępny jest między innymi na pływali Aquarium, w Urzędzie Miasta (pokój nr 6) oraz do pobrania w wersji elektronicznej na stronach rawskiego ratusza – link tutaj.

W tym roku organizatorzy planują przeprowadzenie ośmiu „kolejek” Rawskiej Ligi Pływackiej. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe. Wśród dzieci, które wezmą udział co najmniej sześć razy w zawodach pływackich, zostaną rozlosowane nagrody w postaci sprzętu sportowego. Start pierwszych zawodów w sobotę 7 listopada o godz. 9:30 na pływalni Aquarium.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz