Dom, a z nim marzenia poszły z dymem. Ruszyła zbiórka na odbudowę domu, który ucierpiał w pożarze w miniony poniedziałek (12.07)

erawaBiała Rawska, Powiat
fot. Szymon M.
komentarzy

Siedem zastępów straży pożarnej ruszyło do pomocy w miejscowości Wola Chojnata (gm. Biała Rawska). Pożar trawił dom jednorodzinny. 

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Rawie Mazowieckiej o godzinie 13:42. Do akcji natychmiast zadysponowano nie tylko strażaków zawodowych, ale także ochotników. 

Gdy ratownicy dotarli na miejsce okazało się, że pożarem objęty jest dom jednorodzinny. Na szczęście mieszkańcy opuścili dom jeszcze przed przybyciem straży. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu płonącego obiektu, a następnie dogaszeniu pogorzeliska.

W działaniach udział wzięły 4 zastępy z PSP w Rawie Mazowieckiej oraz 2 zastępy z OSP KSRG Biała Rawska i 1 zastęp z OSP KSRG Chodnów. 

Jak widać pożar wyrządził naprawdę wiele szkód, a tym samym zabrał rodzinie dach nad głową. Dlatego najbliżsi uruchomili zbiórkę na odbudowę domu, gdzie czytamy:
Kochani! 12 lipca spłonął dom naszej siostry. Wspaniali ludzie w jednej chwili stracili dorobek swojego życia. Ciężko wypracowane marzenie poszło z dymem po uderzeniu pioruna. Z całego serca proszę o pomoc w uzbieraniu środków na odbudowę domu. Całą rodziną wspomożemy siostrę jednak koszty odbudowy domu przewyższają ich i nasze możliwości. Asia i Łukasz to cudowni, dobrzy ludzie którzy nigdy w podobnej sytuacji nie odmówiliby nikomu pomocy. Pamiętajmy w grupie siła, a dobro zawsze wraca!

Jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę to możecie zrobić to za pośrednictwem zrzutka.pl.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentFot. Szymon M./zrzutka.pl

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz