Doradzają i integrują. W Rawie Mazowieckiej ruszyła II kadencja działalności Rady Seniorów

erawaMiasto
komentarzy

Rawska Rada Seniorów już w nowym składzie. Pierwsze spotkanie zaowocowało pomysłami na najbliższe miesiące pracy. 

Społeczni działacze na rzecz swojego środowiska, tak krótko można powiedzieć o radnych zasiadających w Miejskiej Radzie Seniorów. W Rawie Mazowieckiej swoją działalność rozpoczęła II kadencja rady, która nie liczy na profity, ze swojej pracy mając jedynie satysfakcję. 

W najbliższych latach, czyli do 2023 roku radni będą spotykać się w składzie Teresa Cieciorek, Janina Dziubińska, Barbara Furmańska, Anna Gębicz, Jan Ośródka, Felicja Waliszewska i Zofia Winiarska. Tym razem kadencja trwać będzie aż 5 lat. Statut Rady Seniorów został zmieniony, ponieważ kadencja upływa równolegle z tą Rady Miasta. 

Roboczy plan pracy zrodził się szybko, bo już podczas sesji inauguracyjnej, która miała miejsce w ubiegły czwartek (21.03). A patrząc na zapał i zaangażowanie radnych, chyba nic nie może stanąć im na przeszkodzie, tym bardziej, że w składzie II kadencji znalazły się cztery osoby z poprzedniej rady oraz trzy nowe. Co pozwoli połączyć doświadczenie z nowymi pomysłami.

Więcej o planach radnych, ale i o samej radzie w rozmowie samorządowej z Teresą Cieciorek, przewodniczącą Rady Seniorów oraz Grażyną Dębską, przewodniczącą Rady Miasta. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz