Dostał w głowę butelką. Rawska policja zatrzymała 27-letniego rawianina, który pobił swojego rówieśnika…

erawaMiasto
komentarzy

Policjanci z Rawy Mazowieckiej zatrzymali 27-letniego rawianina, który pobił swojego rówieśnika, oraz 21-latka oskarżonego o groźby karalne. Do nieuzasadnionego przejawu agresji doszło nad rawskim Zalewem Tatar. Policjanci pracują nad ustaleniem pozostałych napastników.

Według zgłoszenia, które trafiło do dyżurnego policji, 27-letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej został zaatakowany przez kilku napastników przy Zalewie Tatar. Podczas napaści mężczyzna został dotkliwie pobity, dodatkowo, jeden z agresorów uderzył poszkodowanego butelką w głowę. Atak okazał się o tyle niebezpieczny, iż niezbędne było udzielenie poszkodowanemu pomocy medycznej.

Mundurowi podjęli działania w tej sprawie. Godzinę po całym zdarzeniu, w ręce funkcjonariuszy wpadł jeden z agresorów, 21-latek, który groził poszkodowanemu. Młody mężczyzna trafił do aresztu, gdzie spędził noc. Kolejnego napastnika policjanci zatrzymali wczoraj, 27-letni mieszkaniec Rawy brał czynny udział w pobiciu pokrzywdzonego. Teraz policjanci ustalają pozostałych sprawców, którym za pobicie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz