Doświadczenie nie do przebicia. Sala Bankietowa Arkada działa na lokalnym rynku ponad 12 lat…

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany

Jeżeli w planach jest organizacja wyjątkowej imprezy, warto obsługę tego wydarzenia powierzyć profesjonalistom. Jak wiadomo nie od dziś, nic nie buduje tak profesjonalizmu jak wieloletnie doświadczenie. Doskonale wiedzą o tym pracownicy Sali Bankietowej Arkada, którzy od 12 lat zajmują się tworzeniem niezapomnianych wydarzeń…

12 lat ciągłej pracy, to w przypadku Sali Bankietowej Arkada lata wyzwań i ciągłego podnoszenia standardu obsługi. Na terenie kompleksu położonego w miejscowości Niwna przez cały czas prowadzone są kolejne zmiany i inwestycje. Dziś Arkada to nie tylko Sala Bankietowa, to także 19 pokoi o wysokim standardzie, każdy z łazienką, TV i dostępem do internetu. Na terenie obiektu można skorzystać również z okazałego grilla. Dla najmłodszych natomiast stworzono plac zabaw, który podczas imprez wzbogacany jest o dmuchane zabawki. Do dyspozycji klientów jest też duży i komfortowy parking.

Arkada organizuje bankiety firmowe, przyjęcia weselne, konferencje, szkolenia i wiele innych wydarzeń, w zależności od zapotrzebowania klientów. Goście mogą skorzystać z 4 sal: Pałacowej do 250 osób, Złotej do 200, niedawno modernizowanej Łososiowej do 120 osób oraz Koktajlowej, do 50. Firma zapewnia również catering na zamówienie oraz obsługę imprez plenerowych.

Sala Bankietowa Arkada bazuje na kuchni staropolskiej, która najbardziej przyjęła się w naszym regionie, nie zamyka się jednak na nowości kulinarne. Kucharze Arkady zmierzyli się również z kuchnią francuską, śląską, indyjską, czy niemiecką.

– Nie chcemy, aby nasz obiekt się opatrzył, dlatego wciąż wprowadzamy zmiany i udoskonalamy nasze usługi, aby klienci byli zadowoleni z naszego nowoczesnego podejścia – mówią właściciele Arkady. O tym, że idea jest wprowadzana w życie będzie można przekonać się podczas tegorocznej zabawy sylwestrowej. Arkada organizuje w tym roku dwie niezapomniane imprezy sylwestrowe. Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzeń można znaleźć na nowej stronie internetowej Sali Bankietowej.

Arkada, aby być bliżej swoich klientów, otworzyła również drugi lokal Korona Palace, który znajduje się koło Uniejowa (www.korona-palace.pl). To wszystko pokazuje jak prężnie działającym przedsięwzięciem jest inicjatywa, która swoje istnienie rozpoczęła pod Rawą Mazowiecką. Arkada to doświadczenie nie do przebicia! O tym warto pamiętać, decydując się na lokal na swoją, wymarzoną imprezę…

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0