Drogowa kontrola i dwóch młodych mężczyzn zatrzymanych w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających. Tak skończyła się praca mundurowych na ulicy Tomaszowskiej…

erawaMiasto
komentarzy

Torebkę z białym proszkiem oraz szklaną fifkę z brunatną substancją mieli przy sobie mężczyźni, których rawscy policjanci zatrzymali na ulicy Tomaszowskiej. Środki odurzające znaleziono podczas standardowej drogowej kontroli Opla Astry, którym poruszali się dwaj mieszkańcy Skierniewic. Teraz za posiadanie narkotyków grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Do tej kontroli doszło w minioną środę (19.02) pół godziny po północy. Na ulicy Tomaszowskiej policjanci zatrzymali osobowego Opla Astra. Autem podróżowało dwóch mężczyzn, mieszkańców Skierniewic, w wieku 25 i 26 lat. Podczas szczegółowej kontroli samochodu, mundurowi odnaleźli nielegalne substancje.

Na domiar złego kierowca auta nie posiadał przy sobie prawa jazdy oraz żadnego dokumentu potwierdzającego tożsamość. W związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających, obaj mieszkańcy Skierniewic zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za przestępstwo to grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz