Dwa mecze i tylko jeden zdobyty punkt. RKS Mazovia nadal poniżej oczekiwań rawskich kibiców…

erawaSport
komentarzy

Tylko jeden punkt w dwóch spotkaniach wywalczyła drużyna RKS Mazovia w minionym tygodniu. Zespół rozegrał dwa mecze z drużynami Start Brzeziny oraz Zawisza Pajęczno. Pierwsze spotkanie skończyło się remisem 1 do 1, w drugim meczu jedyny gol zapisał się na koncie przeciwników rawskiego klubu.

W połowie tygodnia Mazovia zagrała wyjazdowe spotkanie w Brzezinach, gdzie rozegrała mecz z lokalnym Startem. Starcie z rywalem z dołu tabeli miało być tylko formalnością, niestety po raz kolejny zabrakło skuteczności gry i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
– Jest to nasza porażka. Powinniśmy wygrać to spotkanie jeżeli chcemy powalczyć o utrzymanie w tabeli – podsumowuje dla serwisu eRawa.pl trener Mazovii, Robert Wilk.

Resztę piłkarskich złudzeń rozwiał natomiast sobotni mecz (3.05), w którym RKS zmagał się z Zawiszą Pajęczno. Spotkanie od początku nie zapowiadało się dobrze, ponieważ z kadry wytypowanej na mecz wypadło 4 podstawowych zawodników. Ostatecznie sportowa rywalizacja zakończyła się wynikiem 0:1 dla przeciwnika naszej drużyny.

Kolejne spotkanie Mazovia rozegra w najbliższą sobotę (10.04) z drużyną Klubu Sportowego Paradyż, wiceliderem tabeli. RKS podejmie rywali na własnym boisku o godz. 16:00.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz