Dyskotekowe porachunki w gangsterskim stylu. Nawet 3 lata pozbawienia wolności grożą mieszkańcom powiatu rawskiego, którzy w okolicach Skierniewic pobili 22-latka…

erawaPowiat
komentarzy

Najpierw zatrzymali osobowego Forda, później dotkliwie pobili 22-letniego pasażera. Takie zdarzenie rozegrało się w nocy z soboty na niedzielę (1.06) podczas powrotów z dyskoteki w podskierniewickich Rowiskach. Dzięki szybkiej akcji policji napastników udało się zatrzymać jeszcze tej samej nocy. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu rawskiego.

Około godz. 4:40 nad ranem, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach otrzymał zgłoszenie pobicia. Świadek poinformował, że wracając samochodem z dyskoteki w Rowiskach, został wyprzedzony przez Audi i zmuszony do zatrzymania. W pobliżu zaparkował także Opel Astra. Z obu pojazdów wyszło kilku mężczyzn, którzy otworzyli drzwi Forda kierowanego przez zgłaszającego, a następnie zaczęli bić 22-letniego pasażera. Po całym zajściu wsiedli do samochodów i odjechali.

Dyżury skierniewickiej policji niezwłocznie poinformował o zdarzeniu ościenne jednostki, co doprowadziło do zatrzymania podejrzewanych na terenie Rawy Mazowieckiej. Okazali się nimi mieszkańcy powiatu rawskiego w wieku od 24 do 28 lat. Trzech z nich usłyszało już zarzuty pobicia, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz