Działacze Obozu Narodowo-Radykalnego szukają nowych członków. Na sobotę (01.02) zaplanowano spotkanie między innymi w Rawie Mazowieckiej…

erawaMiasto
fot. wikipedia.org
komentarzy

Działacze Obozu Narodowo-Radykalnego szukają nowych członków w województwie łódzkim. Na jutrzejszy dzień zaplanowano spotkania między innymi w Kutnie, Skierniewicach oraz Rawie Mazowieckiej. Narodowcy informacje o wydarzeniach przekazują między innymi poprzez społecznościowy serwis Facebook oraz pocztę elektroniczną.

„Już w najbliższy weekend spotkanie z Brygadą Łódzką! W sobotę 01.02.2014 będziemy w Rawie Mazowieckiej, Skierniewicach i Kutnie, a dzień później w Sieradzu! Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem w szeregi Obozu Narodowo-Radykalnego zgłoś się już dziś na adres mailowy” – czytamy w informacji uzupełniającej facebook’owe wydarzenie. Autorem informacji jest profil „Narodowe Skierniewice” (kliknij tutaj).

Z informacji zawartych na stronie niestety nie można dowiedzieć się o miejscu i czasie spotkania. Takie wieści działacze ONR przekazują dopiero podczas kontaktu mailowego. Nam udało się ustalić, iż zainteresowani spotkają się przed budynkiem sądu o godzinie 11:00. Następnie w zależności od ilości przybyłych osób udadzą się do „jakiegoś lokalu”.

Na kontaktowy adres „Brygady Łódzkiej” wysłaliśmy kilka pytań dotyczących planowanych działań w naszym mieście. Jak na razie nie otrzymaliśmy jednak odpowiedzi. W miarę możliwości oczywiście uzupełnimy publikowany wpis.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz