Dzień Dziecka nad Zalewem Tatar z mnóstwem atrakcji. Najmłodsi dopisali niczym słoneczna pogoda…

erawaKultura
komentarzy

Dzień Dziecka w Rawie Mazowieckiej świętowany był w minioną sobotę (4.06). W okolicy Zalewu Tatar na najmłodszych czekały atrakcje, z których nie zrezygnowałoby chyba żadne dziecko. 

Świętowania nigdy dość. Zwłaszcza jeśli chodzi o najmłodszych. W miniony weekend wyjątkową okazją był do tego piknik, podczas którego królowały popularne dmuchańce. Kolorowe „ogonki” tworzyły się jednak w każdej ze stref. Dużym zainteresowaniem cieszyły się chociażby sztuczki cyrkowe prezentowane przez specjalnych animatorów czy tradycyjne malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków.

Dla lubiących aktywną rozrywkę przygotowany został specjalny tor gokartowy oraz basen z łódeczkami. Podczas imprezy można było też wziąć udział w warsztatach aktorskich prowadzonych przez aktora Dariusza Wieteskę, który związany jest z powiatem rawskim. Wśród stoisk nie zabrakło kącika plastycznego oraz stoisk wiosek tematycznych „Krainy Rawki”. Sobotni Dzień Dziecka i całe piknikowanie towarzyszyło sportowemu wydarzeniu – zawodom MTB Logis-Tabulus Corporate Cup.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentWięcej zdjęć z rawskiego Dnia Dziecka do zobaczenia na naszym kanale faceboookowym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz