„Dzień Kobiet” i „Niewierni”. To propozycja Kina Roma na ostatni weekendowy wieczór przed Rawską Majówką…

erawaKultura
komentarzy

W najbliższy weekend odbędzie się ostatnie majowe spotkanie z filmem organizowane przez rawskie Kino Roma. W trzy weekendowe wieczory wyemitowane zostaną kolejne filmy, dobrane specjalnie dla lokalnych kinomaniaków. Na dużym ekranie pojawią się „Dzień Kobiet” i „Niewierni”. 

fot. Plakat promujący filmową imprezę.

Cykliczne, majowe spotkania filmowe organizowane przez Kino Roma są ofertą przygotowaną specjalnie dla rawskich kinomaniaków. Dwa filmy w jeden wieczór i to w dodatku za atrakcyjną cenę 12 zł, to faktycznie interesująca propozycja. W ostatni weekend przed Rawską Majówką, na kinowym ekranie będzie można obejrzeć polski dramat „Dzień Kobiet” oraz francuską komedię o lekkim zabarwieniu erotycznym „Niewierni”. Projekcja rozpocznie się o godzinie 20:00, a wcześniejszych rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem 601 295 967.

Już tradycyjnie mamy dla Was przygotowany kinowy konkurs. Do wygrania jest oczywiście podwójne zaproszenie na ostatnie majowe, weekendowe spotkanie z filmem. Aby otrzymać bilety trzeba wykazać się znajomością kina i przesłać nam w mailu tytuły filmów, w których występuje słowo „kobieta”. Zwycięży osoba, która wymieni najwięcej tytułów. W przypadku podobnej liczby odpowiedzi zadecyduje kolejność przysłanych maili. Odpowiedzi nadsyłajcie na adres [email protected]. Powodzenia!

W naszym kinowym konkursie zwyciężył internauta, właściciel adresu mailowego www.g***[email protected], który wymienił 154 tytuły. Szczegóły odeślemy na maila zwycięzcy. Gratulujemy.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz