Dzyń, dzyń, dzyń… To sanie Świętego Mikołaja, który już jedzie do Rawy Mazowieckiej!

erawaKultura
komentarzy

Najmłodsi mieszkańcy Rawy Mazowieckiej będą mogli usiąść na kolanach Mikołaja i opowiedzieć mu o swoich marzeniach. To spotkanie będzie tylko jedną z atrakcji jakie czekają na rawian 2 grudnia przed Miejskim Domem Kultury. 

Gdy w Rawie Mazowieckiej zagości Święty Mikołaj ze swoim orszakiem, będzie można poczuć prawdziwy świąteczny klimat i chociaż na chwilę przestać myśleć o troskach dnia codziennego. Bo choć spotkanie jest organizowane głównie dla najmłodszych, zaproszeni są wszyscy, którzy chcą odkrywać magię świąt i baśni. Liczne atrakcje przygotowane przez władze Rawy Mazowieckiej są bezpłatne, ponieważ znaleźli się sponsorzy chcący wywoływać uśmiechy na twarzach dzieci.

Specjalnie dla Was, Jolanta Kosińska – Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu opowiada o zbliżającym się wydarzeniu i przygotowanych niespodziankach. Zdradzimy tylko, że jedną z nich będzie iluminacja świątecznej choinki,  jednak żeby dowiedzieć się więcej na jej temat, trzeba koniecznie zjawić się 2 grudnia o godzinie 13:00 przed Miejskim Domem Kultury w Rawie Mazowieckiej. My również zapraszamy.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz