Ekshibicjonista czy człowiek w potrzebie? Policja zatrzymała 30-letniego rawianina, który obnażał się na ulicy Rawy

erawaMiasto
komentarzy

Rawscy kryminalni zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który obnażał się przed lokalem gastronomicznym. Mundurowi znaleźli przy nim torebkę z suszem roślinnym, szybko okazało się, że to nie wszystko. 

Całe zajście miało miejsce w ubiegłą sobotę (29.02) przy ulicy Krakowskiej w Rawie Mazowieckiej. Dyżurny komendy w godzinach wieczornych otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który obnażał się przed lokalem gastronomicznym. Wśród gości były między innymi, trzy dziewczynki w wieku 11 i 12 lat.

fot. KPP Rawa Mazowiecka

Jedna z nastolatek o zajściu powiadomiła mundurowych, opisując wygląd mężczyzny. Kilka minut po zgłoszeniu podejrzewany został zatrzymany przez  kryminalnych. W chwili zatrzymania 30-latek był nietrzeźwy, miał ponad dwa promile alkoholu. Zatrzymany tłumaczył, że nie obnażał się, tylko chciał załatwić potrzebę fizjologiczną.

Przy mężczyźnie policjanci znaleźli torebkę z suszem roślinnym. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze kilka torebek marihuaną łącznie posiadał 14 gramów suszu roślinnego. Rawianin noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty i grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Rawa Mazowiecka

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz