Eugeniusz Góraj będzie miał wyborczego przeciwnika. Do wyścigu o fotel burmistrza z ramienia PiS stanie Dariusz Misztal…

erawaMiasto
komentarzy

Eugeniusz Góraj będzie miał przeciwnika w walce o fotel burmistrza Rawy Mazowieckiej. Lokalne Prawo i Sprawiedliwość na piątkowej konwencji przedstawiło swojego kandydata. Jest nim Dariusz Misztal, który pełni funkcję szefa lokalnych struktur PiS. Podczas spotkania, partia zaprezentowała także potencjalnych radnych do rady powiatu, kandydata na fotel burmistrza Białej Rawskiej oraz osoby, które będą ubiegały się o funkcje wójtów. 

Po wyborach z 2010 roku, kiedy Eugeniusz Góraj startował do wyborów bez kontrkandydatów, w tym roku wszyscy z uwagą patrzyli na ruchy w lokalnym samorządzie. Po piątkowej konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości pewne jest to, że wybory włodarza Rawy będą nieco bardziej emocjonujące. W kolejnej reelekcji burmistrza Góraja przeszkodzić ma Dariusz Misztal.
– W naszym mieście powinna być alternatywa dla ludzi, którzy mają inne spojrzenie na miasto. Chcemy być tą alternatywą. Jeżeli uda się zdobyć ten mandat będę się starał doprowadzić do zjednoczenia wszystkich samorządów. Żebyśmy wszyscy wspólnie szli w jednym kierunku. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. To jest u nas w mieście tak bardzo widoczne – podkreślał kandydat PiS’u.

Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło również kandydata na burmistrza Białej Rawskiej, którym jest sprawujący niegdyś tę funkcję Bogdan Pietrzak. Swoich reprezentantów PiS wystawi także w gminach: Rawa Mazowiecka – Łukasz Salomon, Cielądz – Michał Czech, Regnów – Jan Szcześniak. Kandydatami do rady powiatu rawskiego są: Włodzimierz Michalak, Jarosław Uchman, Adrian Galach i Tomasz Nowicki. Na powiatowej liście znajdą się także kandydaci na burmistrzów i wójtów.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz