Bałkańskie rytmy na Placu Wolności

erawaBez kategorii

Zapraszamy na koncert kończący sezon letnich imprez w mieście.

Zespół BUM BUM ORKeSTAR w swojej twórczości odwołuje się do tradycyjnej muzyki bałkańskiej, klezmerskiej, a także polskiej. Przenikanie tych trzech muzycznych światów sprawia, że muzycy potrafią zaskoczyć najbardziej wybrednych słuchaczy.

Koncert zaplanowano na piątek, 8 września na godzinę 18:00. Impreza odbędzie się na Placu Wolności w Rawie Mazowieckiej. Wstęp wolny.

BUM BUM ORKeSTAR powstał w 2014 roku. Nazwa formacji ściśle wiąże się z muzyką, jaką wykonują, czyli niezwykle energetyczną, emocjonalną i skoczną. Widzowie TVN mogą znać muzyków z programu „Mam Talent!”. Są laureatami najważniejszych festiwali folkowych w Polsce, a także reprezentowali nasz kraj za granicą, m.in. na największym festiwalu trębaczy w Serbii w 2018 roku.

Grupa gra liczne koncerty, ale nie może narzekać na brak innych zawodowych propozycji. Niektóre z nich mogą zaskoczyć…
 Poza koncertami gramy wesela i pogrzeby. Graliśmy na pożegnaniu zwłok najstarszego Jugosłowianina żyjącego w Polsce. Na ten pochówek zaprosił nas jego syn, bo graliśmy na jego weselu – mówi Oliwier Andruszczenko.

Artyści bawią się muzyką i czerpią wielką satysfakcję, gdy publika żywo na nich reaguje. Bałkańskie rytmy mają poderwać do tańca i napełnić pozytywną energią.

Każdy ich koncert jest na swój sposób wyjątkowy, za sprawą utalentowanych muzyków, którzy kochają to, co robią.

Zespół zagra w składzie:
Oliwier Andruszczenko – klarnet
Piotr Krukowski – trąbka
Piotr Janiec – tuba
Mateusz Wachowiak – akordeon
Mateusz Sieradzan – tapan

Koncert finansowany jest w ramach miejskiego Budżetu Obywatelskiego 2023. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz