Biblioteka Smaków

erawaBez kategorii

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie Biblioteka Smaków, które odbędzie się po raz pierwszy w Rawie Mazowieckiej. 

Niedzielne popołudnie – 16 czerwca, zarezerwujcie na wizytę na Placu Piłsudskiego, gdzie spotkacie Pascala Brodnickiego – znakomitego kucharza, prezentera telewizyjnego i autora książek. Gwiazda tego dnia wyczaruje dla Was smakowitą niespodziankę i w rozmowie z Dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej opowie o swoich książkach kulinarnych.
 

Oprócz niezwykłego gościa czekać będzie na Was 25 stoisk promujących produkty lokalne i atrakcje turystyczne. Będzie można skosztować wyrobów kół gospodyń wiejskich i organizacji pozarządowych, poznać lokalnych producentów i twórców, zakupić rękodzieło i pyszne miody, sery, mąki, kawy, napoje i wiele innych. 

Całości wydarzenia dopełni muzyka na żywo w wykonaniu Zespołu Art Metody, a o uśmiechy na twarzach najmłodszych podczas cyrkowych animacji zadba Teatr Jednej Miny.

Zapowiada się wyjątkowo smakowite wydarzenie. Zatem jeśli jesteście entuzjastami gotowania i dobrej zabawy to nie może Was zabraknąć.

„Biblioteka Smaków” to pomysł na wydarzenie promujące lokalne produkty i atrakcje turystyczne z terenu LGD „Kraina Rawki” oraz terenu partnerów projektu współpracy PLiAT LGD „Ziemia Łowicka”, Stowarzyszenie LGD „Polcentrum”, Stowarzyszenie LGD Ziemia Chełmońskiego, lgd-wieruszow, Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Przymierze Jeziorsko”.
 
Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz