Czerwone Gitary na urodzinach Rawy Mazowieckiej.

erawaBez kategorii

„Nie ważne które, ważne, że razem” – tak weekendową imprezę zapowiadają organizatorzy wydarzenia, czyli Stowarzyszenie Rawa i Przyjaciele. Gwiazdą urodzin będzie zespół Czerwone Gitary.

Ile lat ma Rawa Mazowiecka? 790, 858, a może 697? Właściwie spór o te lata staje się nieważny. Najistotniejszy jest fakt, że jest to doskonała okazja do wspólnej zabawy dla wszystkich rawian. A patrząc na program weekendowego wydarzenia jesteśmy przekonani, iż właśnie taka ona będzie.

I choć urodzinowy program rozpoczyna się w sobotę (22.09) o godzinie 11:00 Turniejem Szóstek Piłkarskich, to tak naprawdę uroczyste otwarcie wydarzenia zaplanowane zostało na niedzielę. Punktualnie o godzinie 15:00 mają zostać zainaugurowane urodziny. Atrakcji tego dnia ma być bez liku. Począwszy od animacji dla dzieci i występu iluzjonisty, przez muzyczne występy, pokaz mody, wybory miss i koncerty. Gwiazdą wieczoru będzie doskonale znany zespół Czerwone Gitary.

Na wszystko to i wiele, wiele innych zapraszamy w niedzielę na teren Nowego Rynku w Rawie Mazowieckiej. Bawimy się do 22:00. Szczegóły wydarzenia na plakacie imprezy.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2019 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci