Czterech tenorów na Gali Noworocznej

erawaBez kategorii

Nie macie jeszcze pomysłu na prezent dla najbliższych? Mamy dla Was wyjątkową propozycję. W sobotę, 4 stycznia będziemy gościć LeonVoci – kwartet znany z telewizyjnego show „Mam talent”. Czterech tenorów zaśpiewa na rawskiej scenie w ramach Gali Noworocznej. Bilety – w cenie 30 zł – dostępne w kasie MDKu.

To będzie wyjątkowy koncert, nie tylko ze względu na klasę artystów, ale i jubileusz Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej. Wiecie, że MDK będzie świętował swoje 35-lecie? Z tej okazji, w przerwie koncertu burmistrz Piotr Irla wspólnie z dyrektorem domu kultury Grzegorzem Klimczakiem zapraszają na tradycyjną lampkę szampana i okolicznościowy tort.

KILKA SŁÓW O ARTYSTACH

Zespół ‚Leon Voci’ powstał w 2015 roku we Lwowie. W tłumaczeniu z języka włoskiego oraz hiszpańskiego ich nazwa oznacza „Głosy lwów” lub „Głosy Lwowa”. Grupę tworzy czwórka tenorów – Nazar Tatshyshyn, Roman Chava, Ihor Radvanskyi, Andriy Stetshkyi, Andriy Stetshkyi. Każdy ma wykształcenie muzyczne. Popularyzują oni muzykę klasyczną przez śpiew operowy na współczesną manierę. Największe światowe przeboje musicalowe, znane arie operowe oraz najpiękniejsze światowe hity wykonują z wielką klasą i prawdziwym profesjonalizmem.

Kwartet wziął udział w popularnym programie telewizyjnym „Mam Talent”. Na castingu zdobył owacje na stojąco. Muzycy zachwycili publiczność i jurorów. Znaleźli się w półfinałowym odcinku show.

„Panowie, ja uwielbiam, jak mnie wgniata w fotel i właśnie to się stało. Jesteście objawieniem” – podsumowała występ zespołu Małgorzata Foremniak.

„To jest właśnie program ‚Mam talent’, wchodzi czterech mężczyzn z wielkim talentem. Macie wielkie głosy, świetnie ustawione. Czysto, pięknie, profesjonalnie, po prostu super” – zachwalał muzyków Agustin Egurrola.

„Jest coś takiego jak ‚uniwersalna siła dobrej muzyki’. Byliście genialni, brawo!” – komentowała Agnieszka Chylińska.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz