Czwarta odsłona letniego kina

erawaBez kategorii

Co tydzień proponujemy Wam dwie projekcje. Piątkową – dla dorosłych. Sobotnią – rodzinną. Stawiamy na filmowe hity, świetnie przyjęte przez publiczność na całym świecie!

PIĄTEK, 24 lipca, godz. 19.00 – DALIDA. skazana na miłość

Bilet – 10 zł

Artystka wszechstronna, Miss Egiptu, zdobywczyni 70 złotych płyt. Urodą porównywana do Kleopatry, była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Wszystko, czego dotknęła na scenie, stawało się złotem. Przeciwnie w życiu osobistym. Kobieta szaleńczo poszukiwała miłości – zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. Dla jednych dumna i zimna femme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Porywający portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumianej przez nikogo. 

SOBOTA, 25 lipca, godz. 11.00 – MIA i BIAŁY LEW

Bilet – 5 zł

Dzieciństwo 10-letniej Mii zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki. Będą prowadzić tu niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko – Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, ojciec nastolatki podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz