Dzień Kobiet z Policją

erawaBez kategorii

W sobotę (22.02) o godzinie 9:30 na Hali Sportowej Tatar w Rawie Mazowieckiej policjanci z rawskiej komendy zapraszają wszystkie panie na spotkanie nawiązujące do zbliżającego się dnia kobiet. W programie przewidywane jest, między innymi, spotkanie z mistrzynią Polski, Europy i Świata w Taekwondo Martą Mysur.

Rawscy Policjanci postanowili nietypowo uczcić zbliżający się Dzień Kobiet. Zapraszamy wszystkie panie, niezależnie od wieku, do udziału w zajęciach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Spotkanie odbędzie się w dniu 22 lutego 2020 roku na hali sportowej „Tatar” w Rawie Mazowieckiej. Zaczynamy o godzinie 9:30 zajęciami z pierwszej pomocy przedmedycznej, które potrwają do godziny 10:30.

Następnie przewidziane są zajęcia z funkcjonariuszką z łódzkiej policji Martą Mysur. Marta jest mistrzynią Polski, Europy i Świata w Taekwondo. Pokaże nam podstawowe chwyty i ciosy pozwalające na obronę w sytuacji nagłego ataku na naszą osobę. Chętnych do udziału w zajęciach prosimy o zaopatrzenie się w wygodny strój, ręcznik i wodę do picia.

O godzinie 12:00 planowane są zajęcia z aero-kickboxingu. Tego typu zajęcia to połączenie fitnessu z elementami sztuk walki (kopnięcia, ciosy, uniki). Chętni będą mogli także zapoznać się ze specyfiką pracy policjanta, a także podpytać o kryteria jakie należy spełnić, aby zostać przyjętym do służby.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach sportowych i edukacyjnych.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz