Jesienne manewry artystyczne

erawaBez kategorii

Zapraszamy na rodzinny piknik pod hasłem „Jesienne manewry artystyczne”. Wspólnie, rodzinnie pożegnajmy lato i powitajmy kolorową, kreatywną jesień! Będziemy się bawić na zielonym placu przy Miejskim Domu Kultury. Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Piotr Irla. 

Czas umilą nam muzycznie nasi młodsi i starsi artyści – członkowie działających przy naszej placówce sekcji artystycznych – wokalnej i instrumentalnej. Atrakcji nie zabraknie także dla miłośników szeroko pojętej sztuki – będziemy rysować, malować i kolorować – różnymi technikami, na różnych fakturach. Przygotowana zostanie też wystawka prac wykonanych przez dzieciaki. Zobaczycie, jakie potrafią tworzyć cuda! 

Piknik będzie świetną okazją, by poznać wszystkich instruktorów domu kultury i ich propozycje warsztatowe na nowy rok artystyczny. Będziemy także uczyć się od „mistrzów”. Zaproszenie na imprezę przyjęli zaprzyjaźnieni z placówką lokalni twórcy z terenu całego powiatu rawskiego. Nie tylko pokażą swoje prace, ale również zdradzą tajniki rękodzieła, w którym się specjalizują! 

Zabawy dla milusińskich poprowadzą także animatorzy i szczudlarze. Będą bańki mydlane i baloniki. W trakcie pikniku oficjalnie podsumowany zostanie konkurs fotograficzny „Wakacyjna migawka z Rawy”. Nie zabraknie niespodzianek! Wszystkich nie możemy zdradzić 😉 zapewniamy tylko, że warto niedzielne popołudnie spędzić właśnie z MDKiem! 

UWAGA! Wszystkie zajęcia i zabawy zostaną poprowadzone w reżimie sanitarnym, bezpiecznie dla uczestników i prowadzących!! Uprzejmie prosimy dorosłych o zabranie maseczek ochronnych. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz