Kabaret pod Wyrwigroszem w Rawie

erawaBez kategorii

Tym razem zapraszamy Was na dawkę potężnego humoru. W niedzielę (20.10) na deskach MDKu wystąpi „Kabaret pod Wyrwigroszem”.

Miłośnikom kabaretu przedstawiać ich nie trzeba. Prawie 25 lat na scenie mówi samo za siebie. Zapraszamy na premierę ich najnowszego programu – „Tra ta ta ta”. Skąd taki tytuł? Nie wiadomo. I jedno jest pewne – nikt wam tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej  pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na toruńską geotermię! Nie zabraknie aktualności. Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Udana zabawa i mnóstwo śmiechu – gwarantowane!

Kabaret Pod Wyrwigroszem – to jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów. Grają ponad 200 spektakli w roku. Grupę tworzą: Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski i Andrzej Kozłowski.

Premiera ich najnowszego programu „Tra ta ta ta” wystartuje punktualnie o godzinie 16:00.

Bilety w cenie 50 zł, do nabycia w kasie oraz na biletynakabarety.pl.  Zamówienia grupowe przyjmowane są pod numerem telefonu 608 785 994.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz